Kayıt Ol
 

Origin Ultima Online çok yakında aktif olacaktır!Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 [4]
31
Etkinlikler / Deathmatch
« Son İleti Gönderen: Origin Eylül 17, 2017, 06:23:10 ÖS »
Deathmatch yarışmasına katılım gate'i listede bulunan saatlerde otomatik olarak safe alanında açılmaktadır. En fazla 30 kişi katılabilir. Gate 30 kişi yarışmaya girdiğinde veya 3 dakikalık katılım süresi bittiğinde otomatik olarak kapanır, yarışma 10 saniye içinde başlar. . Alana hareket edemeyecek şekilde rastgele yerleştirilen oyuncular yarışma başlayana kadar beklerler. Yarışma başladığında bütün oyuncular birbirine dalarlar, yarışmada sona kalan kişi yarışmayı kazanır.
32
Etkinlikler / Explosion
« Son İleti Gönderen: Origin Eylül 17, 2017, 06:22:36 ÖS »
Explosion yarışmasına katılım gate'i listede bulunan saatlerde otomatik olarak safe alanında açılmaktadır. En fazla 30 kişi katılabilir. Gate 30 kişi yarışmaya girdiğinde veya 3 dakikalık katılım süresi bittiğinde otomatik olarak kapanır, yarışma 10 saniye içinde başlar. Gate'ten girenlerin çantaları otomatik olarak bankalarına atılmaktadır. Alana hareket edemeyecek şekilde rastgele yerleştirilen oyuncular yarışma başlayana kadar beklerler. Yarışma başladığında oyuncular yerdeki kutuların içinden patlayıcı alıp birbirlerini öldürmeye çalışırlar. Yarışma sonunda sona kalan kişiye ödüller verilir.
33
Etkinlikler / Fireball
« Son İleti Gönderen: Origin Eylül 17, 2017, 06:21:13 ÖS »
Fireball yarışmasına katılım gate'i listede bulunan saatlerde otomatik olarak safe alanında açılmaktadır. En fazla 30 kişi katılabilir. Gate 30 kişi yarışmaya girdiğinde veya 3 dakikalık katılım süresi bittiğinde otomatik olarak kapanır, yarışma 10 saniye içinde başlar. Gate'ten girenlerin çantaları otomatik olarak bankalarına atılmaktadır. Alana hareket edemeyecek şekilde rastgele yerleştirilen oyuncular yarışma başlayana kadar beklerler. Yarışma başladığında oyuncuların çantasına kırmızı renkte ateş topu bırakılır.Oyuncular bu top'a çift tıklayarak rakip oyuncuları yakmaya çalışırlar.Atılan toplar random olarak (25,35,45,15,55) olarak hits silmektedir.Yarışmada en son kalan kişi ödülü kapar.
34
Etkinlikler / Engelli Koşu
« Son İleti Gönderen: Origin Eylül 17, 2017, 06:18:48 ÖS »
Engelli koşu yarışmasına katılım gate'i listede bulunan saatlerde otomatik olarak safe alanında açılmaktadır. En fazla 30 kişi katılabilir. Gate 30 kişi yarışmaya girdiğinde veya 3 dakikalık katılım süresi bittiğinde otomatik olarak kapanır, yarışma 10 saniye içinde başlar. Gate'ten girenlerin çantaları otomatik olarak bankalarına atılmaktadır. Alana hareket edemeyecek şekilde rastgele yerleştirilen oyuncular yarışma başlayana kadar beklerler. Yarışma başladığında oyuncular yerdeki görünmez teleporterlerden kurtulup bitiş cizgisine gitmeye çalışırlar. Yarışma sonunda bitiş çizgisine ulaşan oyuncu ödülü kapar.
35
Etkinlikler / Capture The Flag
« Son İleti Gönderen: Origin Eylül 17, 2017, 06:17:57 ÖS »
Capture The Flag maksimum 30 kişinin girebildiği, kırmızı (15) ve mavi (15) olmak üzere 2 takımın bayrak kaçırma üzerine kuruludur.Kazanan takımın ödülü 200 puandır.Kendi takım arkadaşlarınıza saldıramazsınız.Oyun 4 raunddan oluşmaktadır.Puan kazanabilmeniz için karşı takımın bayrağını kaçırıp(çift tıklayıp) kendi basenizdeki bayrağa çift tıklamanız gerekmektedir aksi taktirde puan kazanamazsınız.Bayrağı taşırken ölürseniz bayrak yere düşer eğer karşı takımdan oyuncular varsa bayraklarını kendi bölgelerine döndürebilirler yok ise kendi takımınızdaki oyunculardan birisi bayrağı tekrar kaçırabilir.4 Puana ilk ulaşan takım
oyunu kazanır.
36
Etkinlikler / Otomatik PvP Turnuvası
« Son İleti Gönderen: Origin Eylül 17, 2017, 06:15:01 ÖS »
Otomatik pvp turnuvası için gate safe alan'da açılır.Gate kapanış süresi 2 dakikadır katılabilmeniz için hızlı olmalısınız.Maximum katılımcı sayısı 30, minimum 6'dır.Turnuvaya gerekli katılım olmaz ise otomatik olarak iptal edilir.Potion'lar sistem tarafından otomatik olarak verilmektedir.Turnuvada logout olur iseniz 30 saniye süre tanınır 30 saniye içerisinde girmez iseniz otomatik olarak elenirsiniz(karşı rakip düşen kişiyi kesebilir).Turnuvaya katılabilmeniz için çantanızda potion,tp,bag gibi eşyaların bulunmaması gerekmektedir.Sistem tamamen otomatiktir herhangi bir staff müdahalesi gerektirmez.Pvp turnuvası modları şu şekildedir;


Modlar;

-Loot : Serbest/Yasak
-Poison : Serbest/Yasak
-Relpor : Serbest/Yasak
-Bow kullanımı : Serbest/Yasak

Ödül

-1 PvP points
- 500 puan
37
Duyurular / Sunucu Açılış Tarihi
« Son İleti Gönderen: Origin Eylül 17, 2017, 05:55:22 ÖS »
Sunucumuz "20 Eylül" saat 20:00'da aktif olacaktır.
Dosyalar bölümden client'i indirip oyuna giriş yapabilirsiniz.
Account alımı kısa süreliğine free olup yakın zaman'da üyelik sistemi aktif edilecektir.
Sayfa: 1 2 3 [4]